71. Akt dívky
Autor: František Drtikol
(1883 Příbram - 1961 Praha)
zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 31
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč