126. Zlatá brož 19. století
zlatá brož "uzlík" s jehlou pro zapínání, ryzost: 585/1000, osvědčení puncovního úřadu přiloženo
Materiál: Zlato 585/000
Šířka: 2,4 cm cm, váha: 3 g
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč