87. Tvář
Autor: Jean Lebaigne
(1892 - 1975)
Rámováno, zaskleno paspartováno, signováno tužkou vlevodole
Technika: kresba
Šířka: 14 cm, výška: 22 cm, rámování: 42,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč