Broskve a hrušky

Autor: František Přeček
(.)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olejová tempera
Šířka: 43 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 56 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč