22. Broskve a hrušky
Autor: František Přeček
(.)
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olejová tempera
Šířka: 43 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 56 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč