6. Krajina u Annecy

Autor: Lucien Jonas
(1910 - 1979)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 23,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 33 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:10 SEČ

Zbývá: 4d 20h 30m 53s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč