Zátiší s láhvemi

Autor: Jean Pierre Rémon
(1928)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 71 x 57 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč