114. Secesní reklamní tiskovina

Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)

návrh reklamní tiskoviny, litografie na kartonu, signováno v kameni i tužkou vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 34 x 42 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč