Soubor plakátů v deskách
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
Technika: ofset
Šířka: 42,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč