Lev
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
Monogramováno "M" vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 18 cm, rámování: 56 x 49 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč