Princezna Hyacinta
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: ofset
Šířka: 62 cm, výška: 90 cm, rámování: 111 x 79,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč