4. Lorenzaccio

Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)

původní barevná litografie na kartonu - plakát Lorenzaccio, signováno v tisku vpravo dole, značeno uprostřed dole Imp. F. Champenois Paris, restaurováno, novější rámování, zaskleno muzeálním sklem na ochranu proti UV a odleskům
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1896
Rámování: 103 x 36 cm
Stav: odborně restaurováno
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 25.09.2017 18:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč