4ks plakátů
Autor: Alfons Mucha
(1860 Ivančice - 1939 Praha)
Zaskleno a rámováno.
Technika: ofset
Šířka: 34,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 58,5 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč