127. Grafické listy pěti století
originální plakát národní galerie, Palác Kinských 1967
Technika: ofset, datace: 1967
Šířka: 53 cm, výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 16:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč