127. Krucifix
Korpus Kristus z biskvitu se zlaceným rouchem na dřevěném řezbovaném kříži.
Materiál: biskvit/dřevo
Šířka: 37 cm, výška: 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč