Obrazový rám
Šířka: 74,5 cm, výška: 101,5 cm, rámování: 125 x 98 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč