Tání
Autor: Josef Kiesewetter
(1934 Nový Jičín - 2015 Uherské Hradiště)
Signováno a datováno vlevo nahoře, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 2009
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 34,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 10.07.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč