62. Stáří
Autor: Josef Kiesewetter
(1934 Nový Jičín - 2015 Uherské Hradiště)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, pasparta zašpiněna, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1979
Šířka: 48 cm, výška: 54 cm, rámování: 81,5 x 75,5
Konec dražby: 15.04.2019 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč