Z rozprávky V.

Autor: Nikolaj Feďkovič
(1945 Užhorod, Ukrajina)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na dřevě, datace: 1979
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 42 x 33,5

Konec dražby: 15.04.2019 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč