Zahradní květiny

Autor: Bernard Perrone
(1942 - ?)

Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 31 cm

Konec dražby: 15.04.2019 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč