71. Poloakt

Autor: Jan Krejčí
(1942 Plzeň)

signováno a datováno dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1996
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 68,5 x 54 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 15.04.2019 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč