19. Dívka u lesa
Autor: František Liebscher
(1852 Praha - 1935 Praha)
papír zvlněný, pravděpodobně Fritz Liebscher, v motivu né rukou autora dopodepsán nečitelně Adolf Liebscher.
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 18 cm, rámování: 46,5 x 56,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.04.2019 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč