Ruiny Starhemberku

Autor: František Liebscher
(1852 Praha - 1935 Praha)

Signováno adatováno vlevo dole, adjustováno na papíru, volný list
Technika: perokresba, datace: 1872
Šířka: 17,5 cm, výška: 10,5 cm

Konec dražby: 15.03.2022 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč