Sedící

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 20 x 16 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč