107. V sadu
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 24 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 52 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč