Dívka a spící muži
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno v tisku vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 32 x 24
Konec dražby: 15.08.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč