13. Dvě dívky
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
Technika: akvarel, materiál: karton, datace: 1948
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 56 x 68 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč