13. Na horách

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 70 x 58 cm

Konec dražby: 21.10.2019 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč