140. Na cestě

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 14:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč