144. Katedrála sv. Václava
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 38 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč