146. Novinový stánek

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno tužkou vpravo dole
Datace: 1960
Šířka: 11,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč