172. Svatý Václav

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 50,5 x 38,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 15:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč