175. Mostecká věž
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 67 x 49 cm
Konec dražby: 21.07.2021 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč