187. Zátiší v ateliéru
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 139/200, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 26,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 38 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč