2. Zátiší s rybami

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 45,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 10.11.2020 20:02 SEČ

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
500 Kč10.11.2020 08:34:07