205. Z Janova
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 24,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 19,5 x 31 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč