Pohadkový hrad Orlík

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

Signováno vpravo dole, volě v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 2ž cm, rámování: 43 x 29 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč