234. V lese
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 22 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč