Cyril a Metoděj

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 52,5 x 43,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč