273. Dva muži pod stromem

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 9 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 22:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč