281. Průčelí plumlovského zámku
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 37,5 x 47,5 cm
Konec dražby: 13.12.2018 22:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč