Ilustrace k pohádce I.

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

Kolorovaná perokresba, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 24 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč