U vody

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vlevo dole
Datace: 1960
Šířka: 17 cm, výška: 10,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.02.2020 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč