Olomouc

Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)

signováno vpravodole v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 04.11.2020 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč