98. Na staroměstském náměstí
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, monogramováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 11,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 23 x 17 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč