128. Rám
vnitřní rozměr 54 x 42 cm
Rámování: 69 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč