Samota na Valašsku

Autor: Václav Jícha
(1874 Bystřice nad Pernštejnem - 1950 Fryšava)

signováno vlevo dole tužkou, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 45,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 60,5 x 69 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč