Stromořadí

Autor: Václav Jícha
(1874 Bystřice nad Pernštejnem - 1950 Fryšava)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 65 x 76 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč