136. Stromořadí
Autor: Václav Jícha
(1874 Bystřice nad Pernštejnem - 1950 Fryšava)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 65 x 76 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč