29. Na Velečce

Autor: Václav Jícha
(1874 Bystřice nad Pernštejnem - 1950 Fryšava)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 43 cm, výška: 35 cm, rámování: 64 x 71 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:14 SELČ

Zbývá: 9d 13h 37m 55s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč