Zátiší s květinou a ovocem

Autor: Bo von Zweigbergk
(1897 Charlottenberg, Švédsko - 1940 Göteborg, Švédsko)

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 55 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 63 x 72 cm

Konec dražby: 15.04.2019 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč