Po západu slunce

Autor: Severin Nilson
(1846 Halland, Švédsko - 1918 Stockholm, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno zlaceným dobovým rámem
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 50 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 69 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč